Teyzemin Oglu

Teyzemin oğlu


slm ben size elimde olmadan gelişen bir anımı anlatacağım.benim 20 yaşında bir kuzenim var yani teyzemin oğlu. birgün birkaç dost toplanmış bizim evde porno filim izliyorduk.


filim okadar güzeldiki kimse birbirine bakmıyordu. ve benim teyze oğlu bunu fırsat bilip yanıma yanaştı.ben zaten öncedende olduğu için böyle birşey biliyordum(yani tahmin ettim).


herneyse bu benim ufaklıla oynamaya başladı. onun götü zaten benim okadar hoşuma gidiyordu ki!! ben gördüğüm yerde sikmek istiyordum.
x benimkiyle oynarken tabi bende abes durmuyordum onun ö güzel gütünün mor deliğine orta parmağımı soktukça kendinden geçiyordu bense zaten kendimden geçmiştim. film bittikten sonra arkadaşlarda evlerine gittiler ve x benimle birlikte evde kaldı. tabi onun kardeşide bizim yanımızmdaydı.ben asılmak için tuvalete gittim tam çıkartmış çekiyordum ani kapı hafiften çalındı. kardeşi duymasındiye yavaş öalmıştı. içeri gelmedememe karşın girdi ve derhal eğilip benim ufaklığı ağzına aldı öyle somuruyorduki ben 20 saniye sürmeden boşaldım ama kim takar. hiç bıraktırmadım tabi benim ufaklık derhal dikildi götü buldu tabi inermi.ben derhal domalttım ve ona öylebir girdimki ben bile ne olduğunu anlamasım. çocuk öyle gevşemişki anlatamam. yani zevkten. onu benden diğer siken olmadı. neyse ben pompaladıkça o deliriyor ve benide delitiryodu. ben dayanamayıp içine boşaldım ve yine ağzına verdim bırakmaya niyetim yoktu tabi.benim ufaklığın kalkması biraz uzun sürdü ama kalktı. ben bunu yine eğdirdim ve götünü tıraş ettim ve yalamaya başladım. dilimi sokup çıkarıyor kısacası onu çılgın ediyordum sonra dayanamadı ve içime girdedi ben derhal taş kesilmiş sikimi moruna soktum cuk diye daldım ve pompaladım.boşalmıştım ve hiç halim kalmamıştı.birdahakine görüşmek üzere bana ulaşmak ieteyenlere duyurulur yani kendini siktirmek isteyenlere. jigololukta yaparız hehehehehehe